Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Üdvözlünk az Amazonas Vidékén! Ha izgalmas kalandokra vágysz, csatlakozz hozzánk!
The Staff
Promo Video
Legutóbbi témák
» Szent Johanna Gimnázium
Brian Huston EmptyVas. Ápr. 29, 2012 9:17 am by Jason Morgan

» Lenna Johnson ;; készenállok
Brian Huston EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 3:55 am by Lenna Johnson

» Liberty Halding ~ kész
Brian Huston EmptySzer. Ápr. 25, 2012 2:47 am by Liberty Halding

» Brian Huston
Brian Huston EmptyVas. Ápr. 22, 2012 7:04 am by Brian Huston

» Vanessa Anastasie Allen
Brian Huston EmptyVas. Ápr. 22, 2012 6:45 am by Vanessa Anastasie Allen

» Molly Estelle Canterbury
Brian Huston EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 10:00 pm by Jason Morgan

» Avatar foglalás
Brian Huston EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 4:43 am by Molly Canterbury

» Játékostárs kereső
Brian Huston EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 12:24 am by Callum McEvans

» Callum McEvans
Brian Huston EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 12:16 am by Jason Morgan

Chat
Top posters
Jason Morgan
Brian Huston I_vote_lcapBrian Huston I_voting_barBrian Huston I_vote_rcap 
Delilah L. Harnoise
Brian Huston I_vote_lcapBrian Huston I_voting_barBrian Huston I_vote_rcap 
Katherine Bellefleur
Brian Huston I_vote_lcapBrian Huston I_voting_barBrian Huston I_vote_rcap 
Callum McEvans
Brian Huston I_vote_lcapBrian Huston I_voting_barBrian Huston I_vote_rcap 
Molly Canterbury
Brian Huston I_vote_lcapBrian Huston I_voting_barBrian Huston I_vote_rcap 
Brian Huston
Brian Huston I_vote_lcapBrian Huston I_voting_barBrian Huston I_vote_rcap 
Violet Hawkins
Brian Huston I_vote_lcapBrian Huston I_voting_barBrian Huston I_vote_rcap 
Vanessa Anastasie Allen
Brian Huston I_vote_lcapBrian Huston I_voting_barBrian Huston I_vote_rcap 
Liberty Halding
Brian Huston I_vote_lcapBrian Huston I_voting_barBrian Huston I_vote_rcap 
Lenna Johnson
Brian Huston I_vote_lcapBrian Huston I_voting_barBrian Huston I_vote_rcap 
Affiliates
free forum

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (5 fő) Pént. Ápr. 20, 2012 4:23 am-kor volt itt.

 

 Brian Huston

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Brian Huston
Kutató
Kutató
Brian Huston


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Apr. 20.

Brian Huston Empty
TémanyitásTárgy: Brian Huston   Brian Huston EmptyPént. Ápr. 20, 2012 11:27 am



would you save my soul tonight,

Brian Huston

25. Férfi. Ryan Cooper. Kutató.

personality,



Alapjában véve barátságos és vakmerő típus. Szereti a veszélyes dolgokat ezért szinte bármire rálehet venni, és képes megtenni. Nyomok keresése és olvasása után ha sikerült valamilyen eredményt elérnie a levegőbe szokott szimatolni mintha csak a szagot követné és csak utána mutat abba az irányba amerre a nyomok vezetnek. Továbbá általában hajlamos félreérteni a helyzeteket ezért képes pont a legrosszabbakat mondani annak ellenére hogy nem az a célja hogy megbántson vagy felbosszantson másokat. Ugyan ide tartozik az is hogy a legrosszabb helyzetekben képes rossz vicceket, vagy beszólásokat benyögni amivel továbbronthatja a dolgokat. Meg úgy általában ha van rá alkalma, és eszébe jut valami akkor nem hagy ki egy lehetőséget sem hogy beszóljon másoknak. Annak ellenére hogy a legtöbb emberrel barátságos, nehezen barátkozik össze igazából is másokkal. Viszont annál könnyebb utána elveszíteni barátságát. Eléggé haragtartó típus ha nem is mutatja ki, de szinte mindig megtorolja sérelmeit az okozóján.



history



I'M FUCKING FAMOUS
:: the world want to know everything


001.
Hogy 25éves vagyok és New York ban élek egyedül távol a családomtól. Amit én sem bánok annyira és ők sem szomorkodnak miatta kifejezetten. Egyke vagyok ezért testvérek sincsenek akik hiányozhatnának vagy akikről mesélni tudnék.

002.
Imádom a veszélyt, ezért minden hülyeségbe belebírnak rángatni. Kalandvágyam miatt olyan dolgokat is meg merek csinálni, amit sokan mások még csak véletlenül sem próbálnának meg. Ezért is volt az egyik rendőrségi ügyem. Bár még mindig nem értem miért kell annyira felfújni a dolgot, hiszen senkinek sem esett baja, amikor az egyik hídnak a tetejére akartam felmászni és megcsúszva rázuhantam egy rendőr kocsira.

003.
Lőfegyverek szerelmese vagyok, amiért lakásomban egy kisebb fegyverarzenál van törésálló üvegajtóval ellátott acélszekrényekben a nappalimban körbepakolva. És amiért a másik rendőrségi ügyem volt. Mert állítólag nem volt biztonságos, ahogy nagyjából az arzenálom egynegyedével hazafelé tartottam a boltból, és hogy könnyen megsebesülhettek volna mások. De az bezzeg senkit sem érdekelt, hogy egyik sem volt töltve.

004.
Hogy jó nyomkövető vagyok. De ebben az a legszebb hogy ezt is csak hallásból tudhatják az emberek, mert kevesen vannak, akik látták is, hogy mit is tudok valójában. Szeretem is ezt csinálni, aminek köszönhetően már többször felfogadtak, hogy kövessek valamilyen nyomokat.

005.
Hobbi szinten űzöm a másoknak való beszólást. Néhány éjszakai klubban a pultnál még jegyzetelik is az aznapi beszólásaimat. Egyik barátom már fel is ajánlotta, hogy egy könyvet fog írni belőlük.

HEY, BABE, I'M HERE
:: you have to trust


001.
Példának okáért hogy bár barátságos vagyok szinte mindenkivel, a beszólásokat leszámítva. De nehezen bírok összebarátkozni másokkal ezért is van olyan kevés barátom.

002.
Már óvodában is érdekelt a nyomolvasás, és már akkor jól meg tudtam figyelni a dolgokat, ha érdekelt valami. Aminek köszönhetően könnyedén el tudtam lógni az óvónők elöl, ha valami rosszat csináltam.


003.
Sosem kedveltem a melegebb helyeket, inkább vágyakoztam mindig a fagyos hegyekbe, mint a párás és meleg esőerdőkbe.

004.
Félek a kígyóktól. De csak ami két méternél hosszabb. Egy szerencsétlen esetnek köszönhetően az egyik állatkertben, amikor egy bátorság próba szerűséget csináltunk néhány barátommal és valahogy az óriáskígyó terráriumában kötöttem ki egy fél napra.

005.
Nem csak szeretem és gyűjtöm a fegyvereket, de jól is tudok bánni velük, és nagyjából minden fegyvert megbírok javítani ha, kell. Kivéve, amit nem. Vagy ha mégsem.

I GOT A SECRET
:: can you keep it?


001.
Még közép suliban volt egy barátnőm, akit az egyik legjobb barátom csapott le a kezemről. úgy csináltam mintha nem bántott volna különösebben a dolog, de titokban hogy a volt barátnőm ne tudja meg megfizettem kicsit a srácnak és ezért küldték őt katonai suliba.

002.
A megbízásaim alatt szeretem néha a növényzetbe beleolvadva, és abban meglapulva követni a csoportot, hogy csak akkor fedjem fel magam, amikor éppen szükség van rám.

003.
Valamiért sosem jöttem ki túl jól az egészségüggyel foglalkozó orvosokkal, és tudósokkal. És ha még is kapcsolatba kellett lépnem eggyel végül mindig mosollyal az arcomon távoztam. Míg az általában fortyogott a dühtől.

004.
Senkinek sem szoktam beszélni arról, ha sikerül összejönnöm valakivel, mivel sosem szokott pár hétnél tovább tartani egy párkapcsolatom sem. Vagy azért mert elegük lesz belőlem, vagy, csak mert sűrűn utazok külföldre, expedíciókra, amikor felbérelnek, és nem működik a távkapcsolat.
Vissza az elejére Go down
Jason Morgan
Kutató
Kutató
Jason Morgan


Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2012. Apr. 10.

Brian Huston Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brian Huston   Brian Huston EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 12:26 am

Üdvözöllek Brian! A leírásodból kiderült, milyen személyiség ő, remélem, nem fogunk sokat vitázni a dzsungelben, hisz egy csapatban vándorlunk Smile Elfogadva, foglalj avatárt és játszhatsz! u.i: az et-be illesztett képeden nem Ryan Cooper szerepel, kicseréljem neked a képet?
Vissza az elejére Go down
Brian Huston
Kutató
Kutató
Brian Huston


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Apr. 20.

Brian Huston Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brian Huston   Brian Huston EmptyVas. Ápr. 22, 2012 7:04 am

Akkór úgy látszik kicsit elnéztem a képet Very Happy Ha megtennéd azt megköszönném Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Brian Huston Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brian Huston   Brian Huston Empty

Vissza az elejére Go down
 
Brian Huston
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Főszereplők :: Készülő előtörténetek-
Ugrás: