Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Üdvözlünk az Amazonas Vidékén! Ha izgalmas kalandokra vágysz, csatlakozz hozzánk!
The Staff
Promo Video
Legutóbbi témák
» Szent Johanna Gimnázium
Molly Estelle Canterbury EmptyVas. Ápr. 29, 2012 9:17 am by Jason Morgan

» Lenna Johnson ;; készenállok
Molly Estelle Canterbury EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 3:55 am by Lenna Johnson

» Liberty Halding ~ kész
Molly Estelle Canterbury EmptySzer. Ápr. 25, 2012 2:47 am by Liberty Halding

» Brian Huston
Molly Estelle Canterbury EmptyVas. Ápr. 22, 2012 7:04 am by Brian Huston

» Vanessa Anastasie Allen
Molly Estelle Canterbury EmptyVas. Ápr. 22, 2012 6:45 am by Vanessa Anastasie Allen

» Molly Estelle Canterbury
Molly Estelle Canterbury EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 10:00 pm by Jason Morgan

» Avatar foglalás
Molly Estelle Canterbury EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 4:43 am by Molly Canterbury

» Játékostárs kereső
Molly Estelle Canterbury EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 12:24 am by Callum McEvans

» Callum McEvans
Molly Estelle Canterbury EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 12:16 am by Jason Morgan

Chat
Top posters
Jason Morgan
Molly Estelle Canterbury I_vote_lcapMolly Estelle Canterbury I_voting_barMolly Estelle Canterbury I_vote_rcap 
Delilah L. Harnoise
Molly Estelle Canterbury I_vote_lcapMolly Estelle Canterbury I_voting_barMolly Estelle Canterbury I_vote_rcap 
Katherine Bellefleur
Molly Estelle Canterbury I_vote_lcapMolly Estelle Canterbury I_voting_barMolly Estelle Canterbury I_vote_rcap 
Callum McEvans
Molly Estelle Canterbury I_vote_lcapMolly Estelle Canterbury I_voting_barMolly Estelle Canterbury I_vote_rcap 
Molly Canterbury
Molly Estelle Canterbury I_vote_lcapMolly Estelle Canterbury I_voting_barMolly Estelle Canterbury I_vote_rcap 
Brian Huston
Molly Estelle Canterbury I_vote_lcapMolly Estelle Canterbury I_voting_barMolly Estelle Canterbury I_vote_rcap 
Violet Hawkins
Molly Estelle Canterbury I_vote_lcapMolly Estelle Canterbury I_voting_barMolly Estelle Canterbury I_vote_rcap 
Vanessa Anastasie Allen
Molly Estelle Canterbury I_vote_lcapMolly Estelle Canterbury I_voting_barMolly Estelle Canterbury I_vote_rcap 
Liberty Halding
Molly Estelle Canterbury I_vote_lcapMolly Estelle Canterbury I_voting_barMolly Estelle Canterbury I_vote_rcap 
Lenna Johnson
Molly Estelle Canterbury I_vote_lcapMolly Estelle Canterbury I_voting_barMolly Estelle Canterbury I_vote_rcap 
Affiliates
free forum

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (5 fő) Pént. Ápr. 20, 2012 4:23 am-kor volt itt.

 

 Molly Estelle Canterbury

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Molly Canterbury
Kutató
Kutató
Molly Canterbury


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Apr. 20.

Molly Estelle Canterbury Empty
TémanyitásTárgy: Molly Estelle Canterbury   Molly Estelle Canterbury EmptyPént. Ápr. 20, 2012 8:51 pm



would you save my soul tonight,

Molly Estelle Canterbury

27. nő. Jessica Biel. kutató.

personality,



Nem is tudom, hol érdemes kezdenem. Alapjába véve nem vagyok rossz ember, csupán elbánt velem az élet. Legalábbis én így érzem, és ugyebár, mindenkinek a saját élete a legszörnyűbb. Mivel árvaházban nevelkedtem, sosem volt igazán családom és ez meglátszik azon, hogy nem is igazán tudom, hogy kell olyan emberekkel viselkednem, akik esetleg szeretnek vagy kedvelnek. Általában elmarom magam mellől az embereket és ez már kis koromban is így volt. Egyetlen egy jó barátom volt, az is fiú és csupán azért voltunk jóban, mert ugyanolyan volt, mint én. Megértettük egymást és ugyanolyan csíntalanok voltunk. Tehát nem bővelkedek barátokkal és jobb is ez így.
Könnyen fel lehet bosszantani. Apró dolgoktól kiver a frász és, ha kiborul a bili, furcsa dolgokat tudok művelni. Fogalmam sincs, ez miért van, de így alakult. Nem szívesen beszélgetek senkivel sem a múltamról, inkább, csak amolyan általános "helló, szia, szép időnk van" beszélgetésekre vagyok vevő. Kevés embernek nyílok meg, ezért is szeretem a munkámat, mely során az Amazonast járom, ahol valljuk be, nem sok emberrel lehet összefutni, maximum portugál bennszülöttekkel.
Külsőre nem vagyok egy nőiesen öltözködő, műkörmös, magassarkús nőci. Vicces is lenne a dzsungel közepén, szóval jobban kedvelem a laza, kényelmes cuccokat. Az izmaim szépen ki vannak dolgozva, de nem úgy festek, mint egy birkózó, valamint elég magas is vagyok, 172 cm. Remélem, ennyi elég is lesz, a többire rájössz később...



history



I'M FUCKING FAMOUS
:: the world want to know everything


001.
Egy idő után rájöttem, hogy jobb, ha a felesleges energiámat tanulásba fektetem, így két diplomát is szereztem. Az egyiket geológiából, a másikat zoológiából.

002.
Nagyon könnyű feldühíteni, és nagyon nehéz lenyugodnom.

003.
Nem szeretem, ha belekötnek abba, amit épp csinálok, valamint gyűlölöm a tudálékos és fontoskodó embereket.

004.
Mint kutató, arra lettem hivatott, hogy, a már ismert fajokat megfigyeljem és lejegyzeteljem, hogyan is élnek a dzsungelben, mire, hogyan reagálnak valamint, az esetleges új, még ismeretlen fajokat kategorizáljam és archiváljam.

005.
Ha valami nagyon nagy ötlet kezd megformálódni a fejemben, vagy nagyon nagy őrültségre készülök, dúdolok.

HEY, BABE, I'M HERE
:: you have to trust


001.
Nem szeretem a kritikát, még akkor sem, ha építő jellegű. Mindent a szívemre veszek és hajlamos vagyok emiatt mély depresszióba zuhanni.

002.
Mélyen, legbelül még mindig egy elhagyatott kislány vagyok, de próbálom magam erős és magabiztos nőnek mutatni. Ezért is vagyok olyan rideg másokkal és ezért sikerül a legtöbb mondatom elég flegmára.

003.
Hajlamos vagyok az önmarcangolásra, amitől dühös leszek, ami miatt jó messzire kell mennem mindenkitől, hogy lenyugodjak. Nem ajánlatos olyankor a közelemben lenni, mert a düh teljesen elvakít. Sokszor nem is emlékszek arra, hogy mit teszek olyankor...

004.
Csak, hogy legyen egy kis hab a tortán, 8 évig capoeiráztam, 4 évig judoztam.

005.
Kedvenc állatom a kígyó és a fekete párduc. Ezekért rajongok és a tiltó szó ellenére is képes vagyok a közelükbe férkőzni.

I GOT A SECRET
:: can you keep it?


001.
Rettegek a pókoktól, de a munkám során nem ritka, hogy összefutok velük. Ilyenkor nem könnyű visszafognom magam, hogy ne rohanjak el zokogva, de az évek során már megtanultam leküzdeni a félelmem.

002.
A gimiben volt egy kisebb vitám egy csajjal, minek köszönhetően össze verekedtünk. Eltörtem a bordáját és nem sokon múlt, hogy bele is haljon.

003.
A szüleim „elajándékoztak” még csecsemő koromban egy árvaháznak, ahonnan sosem fogadtak örökbe. Túl rossz kislány voltam, így ott is nőttem fel, végül 18 éves koromban leléptem.

004.
Egy ideig rendszeresen látogattam az árvaház pszichológusát dühkitörések miatt, amit annak tudtak be, hogy elfojtom a bánatom, amiért a szüleim eldobtak.

005.
Táncosnőnek készültem, de egy ínszalag szakadás miatt le kellett mondanom erről.



nana,
1,5 éve. 19. nincs.

HOZOTT SZEREPJÁTÉK PÉLDA

Nem épp úgy festett a nő, mintha örülne annak, hogy lát, pedig, ha komolyabb lenne a sérülés, nem hiszem, hogy rajtam kívül más segíthetne neki rendbe tenni a lábát. Hálát adhat az égnek, hogy nem szakadt el az ínszalag, melynek következtében egész életében döcögve járkálhatna, ami ugyebár nem túl esztétikus. Sőt. Idősebb korában, mikor már vén szipirtyó lenne belőle -,mert ebből a nőből tuti, hogy az lesz- még a gyerekek is boszorkánynak csúfolnák. Talán, még bibircsókja is nőne addigra az arcán. Akkor aztán tökéletesen bele illene egy Grimm mesébe.
Nem kellett azon erőlködnöm, hogy elhessegessem kicsit sem oda illő gondolataim, mert a nő elmondta a nevét, valamint azt is, hogy ott feküdt egy ideig, ahol gyakornokoskodtam, de még a beceneve alapján se ugrott be, hogy láttam ott valaha. Akkor, ott, nem azzal kellett foglalkoznom, hogy minél jobban az emlékezetembe véssem a nő arcát, hanem, hogy megfelelően végezzem el a feladatot, amit kaptam, annak reményében, hogy orvos lesz belőlem még ebben az életben. Ha nem sikerült volna, vagy bármi miatt dorgálást kaptam volna, apám azon nyomban kitért volna a hitéből, szokásához híven telefonon küldött volna el a p*cs*ba, majd elmondta volna, mennyit is fizet azért, hogy belőlem olyan ember legyen, akire büszke lehet. Kívülről fújtam már a monologját, hiszen az évek során két naponta legalább egyszer elmondta ugyanezt. Szó szerint. Sokszor elgondolkodtam, hogy talán szövegkönyv alapján beszél velem, de nem láttam soha egy cetlit se nála. Pedig vicces lett volna. "Hogyan küldjem el a fiamat melegebb éghajlatra?", vagy valami ilyesmi címet tudtam volna elképzelni a nem mindennapi beszédnek.
-Sajnálom, de nem emlékszek. Sok beteggel volt dolgom a gyakorlatom során.- mondtam vállat vonva, hiszen miért is kérnék bocsánatot azért, amit nem én tettem? Én, csupán a feladatom végeztem el, de nem én küldtem oda, nem én parancsoltam meg neki, hogy feküdjön be és nem is én ragasztottam rá a "próba baba" gúnynevet.
Semmi közöm az egészhez, mégis rajtam tölti le a dühét és a sértettségét. Ha mázlim van, még a gyerekkori fájdalmait is a nyakamba zúdítja, akkor pedig én leszek a szemétláda, amiért a szomszéd gyerek elvette a barbie babáját, amiért az iskolában kicsúfolták, amiért az anyja egy sznob, akivel minden bizonnyal nem lehet túl kellemes együtt élni.
-A felettesem pedig, köszönöm, remekül van.- válaszoltam én is maró gúnnyal, ahogy a lány tette, aztán magamban azon gondolkodtam, hogy lehet egy ilyen szép nő ennyire romlott? Segíteni próbálok épp, ő pedig flegma és lekezelő, pedig nem az én érdekem, hogy a csini kis pipellőjében tudjon még topogni a héten. Csupán azt teszem, amit elvállaltam, mikor erre a nyomorult ladikra léptem, na és persze, mikor volt szerencsém a lány édesanyjával összefutni.
Nem foglalkoztam különösképpen azzal, hogy láthatóan nem örült az orvosi szoba meglátogatásának, mert most nem ő a főnök. Otthon bizonyára, mindig minden úgy volt, ahogy a mylady kérte, de itt bizony más rendszer van. Én vagyok az orvos, én vállalok felelősséget érte és az én munkám a tét, így hát Jonathan segítségével a gyengélkedőre vittem, ahol aztán ismét megtapogattam a bokáját.
Magamban még mindig valami emlék után kutattam róla, mikor elvileg én vért vettem tőle, vagy mit csináltam, de semmi nem ugrott be. A legtöbb emberre emlékezni szoktam, de ő, csak a neve alapján ugrott be. Persze, ez lehet, hogy nem is a kórházhoz köthető, hanem inkább a nem rég elolvasott aktához, vagy ahhoz, mikor Matthew elmondta, hogy is hívják az „áldozatot”, akit meg kell gyógyítanom.
Na igen. Arról végképp nincs fogalmam, hogy fogom rávenni a nőt, hogy megvizsgálhassam párszor és esetleg segíthessek rajta, mikor ilyen makacs és ennyire fél az orvosoktól. Meg tudom érteni, hiszen az egészségügy elég ijesztő tud lenni, de minden bizonnyal, ezt az a jó pár gyakornok okozta valamint Matthew, aki „próba babának” nevezte Saint-Louis-ban. Ettől függetlenül azonban tudhatná, hogy azzal nem tennék neki semmi rosszat, ha megpróbálnék segíteni az állapotán.
Folyamatosan a bokáján tartottam a jeget, miközben végig gondoltam mindezt, holott ekkor már tudtam, hogy valószínűleg semmi komolyabb nincs, mert már lilulna, de a lány lába, csak simán be volt dagadva. Ettől függetlenül szívesen elszórakoztam volna még vele látván, hogy nem igazán szereti a vizsgálatokat. Olyan kis belevaló csajnak tűnik, vagy legalábbis olyannak játssza meg magát, így akár ki is derülhetne egy röntgennek köszönhetően, hogy színészkedik-e vagy tényleg olyan belevaló. Bár részemről, egyáltalán nem érdekel milyen. A lényeg, hogy most, már legalább váltottam vele pár szót, tehát könnyebb lesz közeledni hozzá. Már persze, ha hajlandó feldolgozni azt, ami a kórházban történt vele és nem beskatulyázni engem azért, mert tettem, amit tennem kellett, ahogy most is.
-Jól van, nem röntgenezünk, de mindenképp fáslizza és jegelje. Akkor gyorsan rendbe fog jönni.- mosolyogtam rá ismét kedvesen, nem foglalkozva azzal, hogy még mindig olyan ellenszenves. Nem fogok miatta kibukni, hiszen az amúgy sem szokásom. Több eszem van annál, mint, hogy egy kis csitri felhúzzon a gúnyosságával.
-A nevem Marcus Creswell, ha érdekli és nem óhajtok semmiféle eszközt magába döfni.- vigyorogtam bájosan, mintha nem gondoltam volna semmi másra, csak a tűszúrásra, közben letettem a jeges tasakot, felálltam és a fásliért indultam. Miközben elő kerestem, vigyorogva csóváltam a fejem háttal állva a nőnek, így nem láthatta, milyen jól mulatok rajta. Pedig egész vicces volt elképzelni, ahogy tűvel rohanok utána, ő pedig leveti magát a hajóról. Biztos kellemes lehet a víz hőmérséklete. Mondjuk, olyan -2 fokos lehet, ami nem éppen kellemes az emberi testnek. Legalábbis búvár ruha nélkül, biztos nem az.
-Tudja, ha most a vízbe ugrana, akkor ezer tű szúrásához hasonlatos fájdalmat kellene elviselnie. Nem gondolja, hogy egy tű azért, még mindig elviselhetőbb lenne?- fordultam ismét felé, majd leültem vissza az ágy szélére és rátekertem a fáslit a lábára.
-Ne is álmodjon arról, hogy tőlem bármilyen gyógyszert kap. Se erősebbet, se gyengébbet.- utaltam a függőségére, amiről említést tett Matthew, még mielőtt a hajó útra indultam volna, na és persze az aktájában is jól látszott, hogy a vérében találtak ezt-azt.
-Erős kislány maga, nincs szüksége gyógyszerre ahhoz, hogy elviselje egy bokaficam fájdalmát. De azt se tartom kizártnak, hogy fel van szerelkezve a szükséges adaggal.- magyaráztam, miközben az asztalomhoz ültem és kitöltöttem a szükséges papírokat, hiszen minden apró sérülést le kell jegyeznem, amit a hajón szenvednek az emberek.
Amint végeztem, sóhajtottam egyet és úgy döntöttem, inkább megpróbálok emberi nyelven beszélni a lánnyal. Hátra dőltem a székemben, karjaim összefontam a mellkasomon és kíváncsian méricskéltem a lányt egy pillanatig. Biztos sérteni fogja majd a kérdés, amit fel fogok tenni, de nincs más választásom. Bele mentem a játékba, ami nem jelent mást, mint azt, hogy nyerni akarok.
-Most beszélhetnénk egy kicsit a komolyabb problémájáról, mondjuk a HIV-ről.- kezdtem bele komoly ábrázattal, majd nem hagyva egy pici szünetet sem, folytattam.
-Szeretném, ha megengedné, hogy megpróbáljam kezelni. Tudja, bizonyos gyógyszerek kombinálásával kezelhető a betegség, így meg tudjuk akadályozni, hogy teljesen leépüljön az immunrendszer. Gondolom nem szeretne túl fiatalon meghalni, vagy igen?- pillantottam a nőre kérdőn, majd kíváncsian vártam, mit is fog lépni a kérdésre. Egy biztos, először el fogja játszani a sértett libát, aztán beszól, amiért megint szúrkálni akarom, végül fogalmam sincs. A lényeg, hogy semmi jóra nem számítok ezzel kapcsolatban.
-Természetesen ez a kettőnk ügye lenne. Senkinek se beszélnék róla, hiszen köt az orvosi titoktartás, tehát a jó híre se kerülne veszélybe. ~Már, ha van olyan.~ Tettem hozzá gondolatban, de persze, csak gondolatban. Nem lenne okos ilyesmi megjegyzést hangosan kimondani, hiszen a feladatom az, hogy segítsek rajta, ami csak akkor sikerülhet, ha ő is az én csapatomban játszik. Persze, ha nagyon erőszakos lennék, akkor meg is kötözhetném és adagolhatnám neki a gyógyszereket akarata ellenére, de sose voltam egy erőszakos fajta, és most sem tervezek, hogy az lennék.
-Tehát? Mi a válasza?- tettem fel a kérdést, amire, ha jól válaszol, akkor talán még hosszú éveket élhet le boldogan, hiszen a gyógyszeres kezelésnek köszönhetően akár 30-40 évvel tovább is élhetne a fertőzöttek, ami az ő esetükben igen jó hír.

::Szellem hajó FRPG ~ Marcus Creswell


A hozzászólást Molly Canterbury összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 21, 2012 4:40 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Jason Morgan
Kutató
Kutató
Jason Morgan


Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2012. Apr. 10.

Molly Estelle Canterbury Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molly Estelle Canterbury   Molly Estelle Canterbury EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 12:13 am

Üdvözöllek Molly Smile Ment egy Pü az et-vel kapcsolatban, kérlek olvasd el Smile
Vissza az elejére Go down
Jason Morgan
Kutató
Kutató
Jason Morgan


Hozzászólások száma : 39
Csatlakozás ideje : 2012. Apr. 10.

Molly Estelle Canterbury Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molly Estelle Canterbury   Molly Estelle Canterbury EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 10:00 pm

Helló Smile

Köszönöm a módosításokat, érdekes a karaktered, reméljük, nem lesz sok dühkitörése, mert akkor kénytelenek leszünk kikötözni őt valamelyik fához Very Happy

Elfogadva, foglalj avatárt és nyomás a játéktér!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Molly Estelle Canterbury Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molly Estelle Canterbury   Molly Estelle Canterbury Empty

Vissza az elejére Go down
 
Molly Estelle Canterbury
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Főszereplők :: Elfogadott előtörténetek :: Kutató-
Ugrás: