Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Üdvözlünk az Amazonas Vidékén! Ha izgalmas kalandokra vágysz, csatlakozz hozzánk!
The Staff
Promo Video
Legutóbbi témák
» Szent Johanna Gimnázium
Vanessa Anastasie Allen EmptyVas. Ápr. 29, 2012 9:17 am by Jason Morgan

» Lenna Johnson ;; készenállok
Vanessa Anastasie Allen EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 3:55 am by Lenna Johnson

» Liberty Halding ~ kész
Vanessa Anastasie Allen EmptySzer. Ápr. 25, 2012 2:47 am by Liberty Halding

» Brian Huston
Vanessa Anastasie Allen EmptyVas. Ápr. 22, 2012 7:04 am by Brian Huston

» Vanessa Anastasie Allen
Vanessa Anastasie Allen EmptyVas. Ápr. 22, 2012 6:45 am by Vanessa Anastasie Allen

» Molly Estelle Canterbury
Vanessa Anastasie Allen EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 10:00 pm by Jason Morgan

» Avatar foglalás
Vanessa Anastasie Allen EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 4:43 am by Molly Canterbury

» Játékostárs kereső
Vanessa Anastasie Allen EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 12:24 am by Callum McEvans

» Callum McEvans
Vanessa Anastasie Allen EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 12:16 am by Jason Morgan

Chat
Top posters
Jason Morgan
Vanessa Anastasie Allen I_vote_lcapVanessa Anastasie Allen I_voting_barVanessa Anastasie Allen I_vote_rcap 
Delilah L. Harnoise
Vanessa Anastasie Allen I_vote_lcapVanessa Anastasie Allen I_voting_barVanessa Anastasie Allen I_vote_rcap 
Katherine Bellefleur
Vanessa Anastasie Allen I_vote_lcapVanessa Anastasie Allen I_voting_barVanessa Anastasie Allen I_vote_rcap 
Callum McEvans
Vanessa Anastasie Allen I_vote_lcapVanessa Anastasie Allen I_voting_barVanessa Anastasie Allen I_vote_rcap 
Molly Canterbury
Vanessa Anastasie Allen I_vote_lcapVanessa Anastasie Allen I_voting_barVanessa Anastasie Allen I_vote_rcap 
Brian Huston
Vanessa Anastasie Allen I_vote_lcapVanessa Anastasie Allen I_voting_barVanessa Anastasie Allen I_vote_rcap 
Violet Hawkins
Vanessa Anastasie Allen I_vote_lcapVanessa Anastasie Allen I_voting_barVanessa Anastasie Allen I_vote_rcap 
Vanessa Anastasie Allen
Vanessa Anastasie Allen I_vote_lcapVanessa Anastasie Allen I_voting_barVanessa Anastasie Allen I_vote_rcap 
Liberty Halding
Vanessa Anastasie Allen I_vote_lcapVanessa Anastasie Allen I_voting_barVanessa Anastasie Allen I_vote_rcap 
Lenna Johnson
Vanessa Anastasie Allen I_vote_lcapVanessa Anastasie Allen I_voting_barVanessa Anastasie Allen I_vote_rcap 
Affiliates
free forum

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (5 fő) Pént. Ápr. 20, 2012 4:23 am-kor volt itt.

 

 Vanessa Anastasie Allen

Go down 
SzerzőÜzenet
Vanessa Anastasie Allen

Vanessa Anastasie Allen


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. Apr. 22.
Age : 29

Vanessa Anastasie Allen Empty
TémanyitásTárgy: Vanessa Anastasie Allen   Vanessa Anastasie Allen EmptyVas. Ápr. 22, 2012 6:45 am



would you save my soul tonight,

Vanessa Anastasie Allen

17. nő. Selena Gomez. Túlélők.

personality,



Nagyon zűrös, szófogadatlan gyerek voltam mindig is. Így aztán ha velem megismerkedtek ne számítsatok másra, csak egy nagyszájú, szókimondó, kedves de "temperamentumos" lányra. Az, hogy kicsit többet jár a szám a kelleténél nem azt jelenti, hogy fapofa vagy egy tuskó vagyok, hanem inkább azt, hogy vidám, boldog és társasági lény. Legalábbis én így látom magam. Igyekszem a rossz helyzetekben is a legjobbat látni, nem lehet jó az én koromban egy komoly önsanyargató, elégedetlen vénlánynak lenni. Bocs ha te ilyen vagy és most ezt olvasod. Nem én tehetek róla csak te. Változtass, és ne csodálkozz, hogyha a környezeted sem lát szívesen. Gondolj bele. Te sem barátkoznál egy unalmas szomorkodó emberrel. Én sem. Csak olyanokkal veszem körül magam akik mosolyt és vidámságot csalnak a napjaimba vagy csak szimplán jó a jelenlétük. Az én barátaim szerint én ilyen vagyok. Jó ha feltűnök a színen és elkezdek csacsogni nekik valamiről, mivelhogy megvan az a jó tulajdonságom, hogy az 5 évestől a 70 évesig eltudok beszélgetni bármiről. Magyarán, mindenkivel megtalálom a közös hangot és tudom, hogy kell kezdeményezni.


history



I'M FUCKING FAMOUS
:: the world want to know everything


001.
1994 május 28-án születtem Mexikóban. Egzotikusnak is mondhatnám magam, de csak akkor ha más vér is csörgedezne bennem a spanyolon kívül. Soha nem vetett fel bennünket a pénz, mármint a családomat (a bátyámat, és engem). A szüleim sajnos egy autó balesetben elhunytak, amikor én 5 éves, a tesóm pedig 7 éves volt. A baleset után a nagyszüleinknél éltünk ahol finoman szólva, nem volt rózsás a helyzet. Szinte örömtáncot jártam, amikor 2 évvel ezelőtt Carlos nagykorú lett és akármennyire is hihetetlen egy csomó pénzt szerzett. (van egy sejtésem honnan, de nem akarok róla tudomást venni) Vett egy házat, és a gyámom lett. Együtt utaztunk a repülőn, és most jelenleg nem tudok róla semmit.

002.
Mindig életvidám és kedves lány vagyok. Ezt azért írom ide mert szerintem mindenkinek lejön ha egy ember szereti a környezetét és boldog. Annak ellenére, hogy soha nem volt egy tündérmese az életem, elég jól érzem magam a bőrömben és ha tehetném akkor sem változtatnék az életemen. Bocs egyvalamin változtatnék! A szüleim balesetét meg nem történté szeretném tenni, de mielőtt még hülyének néznétek, tudom jól, hogy lehetetlen.

003.
Világ életemben arról álmodtam, és mindenkinek arról regéltem, ha megkérdezték, hogy "mi leszek ha nagy leszek", hogy én "semmi sem szeretnék lenni, csak szabad ember, kötöttségek nélküli független vándor". Mindig is messze vágytam, világot látni, megismerni az újat, és leginkább elmenni jó messzire az otthonomtól. Lehet, hogy most lehetetlennek és zizinek néztek, de higgyétek el, vagy ha nem is hiszitek, gondoljatok bele, hogy milyen jó lehet egy kötelességek és szabályok nélküli világ, emberiség...

004.
Szabad szájú és kezelhetetlen gyereknek könyveltek el a tanárok. Azt nem tudom, hogy a barátaim és mások milyennek látnak, de én biztosra veszem, hogy olyan szörnyű ember nem lehetek mint amilyennek általában a felnőttek beállítanak. Én még mindig egy kisgyereknek érzem magam. Lehet azért mert nem akarok felnőni, vagy inkább pont azért mert már felnőttem. Annyiban viszont igazat adok az okítóknak, hogy a kezelhetetlenségem az keményen oda****vág....(szebben nem szeretném kifejezni magam)

005.
Szerencsére, (köszönöm neked Istenem) nagyon sokan szeretnek és én is nagyon sok embert tartok a barátomnak. Nem tudnám elképzelni az életem társaság és barátok nélkül. Igazi közösségi embernek mondhatom magam, minden jó buliban benne vagyok, és nagyon nagy a tehetségem az információ továbbadás és az információ csere terén. Nagyon sokat pofázok aminek nem mindenki örül. Ha egyszer belejövök egy témába lelőhetetlen vagyok, de nem úgy kell elképzelni, hogy nem veszek levegőt és csak nyomom a showt hanem egy-egy levegő közben van időm meghallgatni mást is.

HEY, BABE, I'M HERE
:: you have to trust


001.
Néha, egy igazi nyomi vagyok. Úgy érzem magam mint egy bolond, vagy mint egy szellemi fogyatékos, és teljesen rám jön az 5 perc. Bepörgök, nem lehet leállítani. Dumálok, röhögök, dumálok és a végén a röhögés már hisztériában tör ki. Sajna ilyenkor, megvan az a rossz tulajdonságom, hogy megsértek embereket akaratom ellenére.

002.
Van egy nagyon érzelmes oldalam is, amit nem szeretek kimutatni. Valójában én egy összetett lélek vagyok. Kívül egy nagyszájú, harsány nagyvárosi libának tűnhetek, de ez csak egy álarc. Nagyon könnyen megsérthető és mindenen sírós típus vagyok. Ne úgy képzeljetek el, hogyha megy a TV-ben a Titanic, akkor egyből bömbölni kezdek, (bár DiCaprio olyan jó pasi, hogy megérdemelne egy Top5-ös helyet a sírólistámon) csak olyan dolgok indítják be a könnycsatornáimat amik tényleg vagy nagyon nyomasztóak, vagy nagyon sírni és szánni valóak.

003.
Csak a babaarcú és humoros pasik jönnek be! Ezt azért írom ide, mert ez olyan dolog amit a lányok csak egy LB-vel beszélnek meg. Így nekem is csak a Bestem tudja.

004.
Nagyon vallásos vagyok és nem is akarok elszakadni a hitemtől. Keresztény vagyok és büszke is arra, hogy az lehetek. Templomba járok és minden reggel és este imádkozom, és ezt a jó szokásom azóta teszem, mióta a szüleim eltávoztak az élők sorából, és belekerültem életem legnagyobb nyomorába.

005.
Egyetlen egy ember van akinek az első szavára beleugranék a kútba. És az a bátyám. A legeslegjobb ember a földön, aki csak valaha létezett és aki létezni fog. Mindössze 2 évvel idősebb nálam és úgy nevel mintha a kislánya lennék. Mindent megtesz értem, fontosabb vagyok neki, bárkinél és bárminél, és nekem is ő.

I GOT A SECRET
:: can you keep it?


001.
A nagyszüleim folyamatosan vertek, majd mikor már elegem lett a folyamatos bántalmazásból, elmondtam a suliban lévő agyturkásznak, az felhívta a rendőrséget és a gyámosokat és rá lettem íratva a bátyám nevére, és azóta is (2éve) ő nevel, a nagyszüleim pedig börtönben ülnek.

002.
A tesóm drogügyletből több millió dollárt szerzett és abból éltünk. Ezekből a pénzekből sikerült felülnöm egy rohadt repülőre ami nagy mázlimra le is zuhant, és most nem is tudom, hogy él-e még Carlos.

003.
3 hónappal ezelőtt egy Arab Sejk megkérte a kezem, és azt szerette volna, hogy legyek az 5. felesége, és utazzak el vele Dubaiba dolgozni tudjátok minek...Annyit elárulok nem bolti eladónak.

004.
Nem szeretnék megházasodni. Soha, soha, soha ,soha. És gyereket sem szeretnék szülni, mivel félek, hogy úgy járnának a sajátjaim mint én, és szerintem nem tudnék felnevelni egy gyereket sem, mellesleg türelmem sem lenne hozzájuk.

005.
Többször is megszöktem a nagyszüleimtől, több napra is. Ilyenkor nem volt, enni, inni valóm és még aludni sem tudtam sehol sem.



Fanni Vanessa
5 hónap. 14. nincs.

rhhhrjjjjtr



Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése https://sun-goes-down.hungarianforum.com
Vissza az elejére Go down
 
Vanessa Anastasie Allen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Főszereplők :: Készülő előtörténetek-
Ugrás: