Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Üdvözlünk az Amazonas Vidékén! Ha izgalmas kalandokra vágysz, csatlakozz hozzánk!
The Staff
Promo Video
Legutóbbi témák
» Szent Johanna Gimnázium
Violet Lilia Hawkins ~készül! EmptyVas. Ápr. 29, 2012 9:17 am by Jason Morgan

» Lenna Johnson ;; készenállok
Violet Lilia Hawkins ~készül! EmptyCsüt. Ápr. 26, 2012 3:55 am by Lenna Johnson

» Liberty Halding ~ kész
Violet Lilia Hawkins ~készül! EmptySzer. Ápr. 25, 2012 2:47 am by Liberty Halding

» Brian Huston
Violet Lilia Hawkins ~készül! EmptyVas. Ápr. 22, 2012 7:04 am by Brian Huston

» Vanessa Anastasie Allen
Violet Lilia Hawkins ~készül! EmptyVas. Ápr. 22, 2012 6:45 am by Vanessa Anastasie Allen

» Molly Estelle Canterbury
Violet Lilia Hawkins ~készül! EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 10:00 pm by Jason Morgan

» Avatar foglalás
Violet Lilia Hawkins ~készül! EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 4:43 am by Molly Canterbury

» Játékostárs kereső
Violet Lilia Hawkins ~készül! EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 12:24 am by Callum McEvans

» Callum McEvans
Violet Lilia Hawkins ~készül! EmptySzomb. Ápr. 21, 2012 12:16 am by Jason Morgan

Chat
Top posters
Jason Morgan
Violet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_lcapViolet Lilia Hawkins ~készül! I_voting_barViolet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_rcap 
Delilah L. Harnoise
Violet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_lcapViolet Lilia Hawkins ~készül! I_voting_barViolet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_rcap 
Katherine Bellefleur
Violet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_lcapViolet Lilia Hawkins ~készül! I_voting_barViolet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_rcap 
Callum McEvans
Violet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_lcapViolet Lilia Hawkins ~készül! I_voting_barViolet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_rcap 
Molly Canterbury
Violet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_lcapViolet Lilia Hawkins ~készül! I_voting_barViolet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_rcap 
Brian Huston
Violet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_lcapViolet Lilia Hawkins ~készül! I_voting_barViolet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_rcap 
Violet Hawkins
Violet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_lcapViolet Lilia Hawkins ~készül! I_voting_barViolet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_rcap 
Vanessa Anastasie Allen
Violet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_lcapViolet Lilia Hawkins ~készül! I_voting_barViolet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_rcap 
Liberty Halding
Violet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_lcapViolet Lilia Hawkins ~készül! I_voting_barViolet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_rcap 
Lenna Johnson
Violet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_lcapViolet Lilia Hawkins ~készül! I_voting_barViolet Lilia Hawkins ~készül! I_vote_rcap 
Affiliates
free forum

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (5 fő) Pént. Ápr. 20, 2012 4:23 am-kor volt itt.

 

 Violet Lilia Hawkins ~készül!

Go down 
SzerzőÜzenet
Violet Hawkins

Violet Hawkins


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. Apr. 20.

Violet Lilia Hawkins ~készül! Empty
TémanyitásTárgy: Violet Lilia Hawkins ~készül!   Violet Lilia Hawkins ~készül! EmptyPént. Ápr. 20, 2012 7:58 pm



would you save my soul tonight,

violet lilia hawkins ,

huszonkettő. nő. Blake Lively. túlélő

personality,



Az, hogy Vio hogy viselkedik, attól függ, hogy te ki vagy. Ő mindenkinek ad egy esélyt, senki sem könyvel el mondjuk a pletykák alapján, mert utálja a pletykákat, és képes arra, hogy először mindenkiben a jót lássa. Ő is elég nyílt, szívesen mesél magáról is és a véleményéről is különböző dolgokról, eseményekről, emberekről. Olyasvalaki, akiben meg lehet bízni, ha egyszer azt mondod neki, hogy ne adja tovább, akkor tuti, hogy nem fogja továbbadni, de csak, ha cserébe te is így cselekszel, mert ha nem, akkor felhasználja ellened az infót. (...)



history



I'M FUCKING FAMOUS
:: the world want to know everything


001.
Vio orosz származású, Moszkvában született, egy szegény házaspár első és egyben utolsó gyermekeként. Az eredeti neve Nadya Piderova, csak később felvett valami amerikait, hogy ne kérdezzenek róla sokat. Anyanyelve tehát az orosz, de angolul, spanyolul és egy picikét franciául is tud beszélni.

002.
Vio öt éves korában került a katonai akadémiába, miután látta, hogy apja félrelép egy másik nővel. Ez azért fontos, mert az édesapja ragaszkodott ahhoz, hogy a lányát elküldje, mivel nem akarta, hogy véletlenül kikotyogja. Vio így egy bentlakásos katonaiskolába került, távol Moszkvától és csak minden évszakban egyetlen hétre jöhetett haza, ortodox vallásuk miatt, nekik se a karácsony, de a húsvét nem jelentett semmit.

003.
Vio szülei meghaltak egy autóbalesetben, amikor a lány tizenkét éves volt. Innentől kezdve Viot a nagynénéék nevelték. Vio a katona iskola miatt nem is tartózkodott otthon, szülővárosában, Moszkvában, amikor a baleset történt, de miután megtudta, rögtön hazautazott. Rengeteg ismerőse jött el és még a katonabarátjai is a tiszteletük jelét adták. Vio ezek után kicsit magába zuhant, de aztán kigyógyult.

004.
Vio tizenhat éves koráig katonai iskolában nevelkedett, szinte mondhatni, hogy katona, mert már csak két év tömény gyakorlati szolgálat kellett volna neki, ám ő eljött onnan, nem tudni, hogy miért, és beiratkozott egy művészeti iskolába, ahol táncot tanult. Ez a döntés még a nagynénjét is megdöbbentette.

005.
Húsz éves korában hagyta abba az iskolát és érettségizett le, de mellette kapott még egy táncos elismerést is, egy minidiplomát. Folytathatta volna a balettet, felsőoktatásba léphetett volna, de nem akart. Egyrészt azért, mert megunta a táncot, mire végzett, másrészt azért, mert előjött a depressziója és ezért nem ment volna neki.

HEY, BABE, I'M HERE
:: you have to trust


001.
Vio egész életében az élvezeteket hajszolta. Olyan orosz katonai nevelést kapott, mint a férfiak, így megtanulta, hogy nem szabad a jó dolgokat megfosztania magától. Ezért is dohányzik már több mint hat éve, a szüzességét tizennégy évesen vesztette el és az alkoholt sem veti meg.

002.
Vio depresszióban szenvedett az elmúlt egy évben és a pszichiátere tanácsára szállt fel a gépre, mely elvitte volna egy teljesen más helyre. A táncban vezette le a feszültségét, ami a katonai iskolában felgyülemlett benne, de ez nem neki elég. Az orvos szerint Viot most kezdte el mélyen érinteni, hogy nincsenek szülei, sem testvére. Előjött a depressziója.

003.
Vio több katonával is együtt volt a katonaságból és a barátai többsége férfi volt, ugyanis valahogy velük mindig sokkal jobban kijött, mint a csajokkal. Rengeteg barátja volt ott, őket is meglepte, hogy milyen hamar eljött onnan.

004.
Vio imádja a két kis unokatestvérét, akikkel szintén együtt él, mert a nagynénikéjével lakik, ők pedig a fiai. A két kis virgonc mindig felvidítják, és bár tényleg szereti őket, nem hiszi, hogy valaha gyereket akar.

005.
Vionak egyetlen rendes párkapcsolata volt eddig, de az is véget ért, mert a fiúnak el kellett mennie gyakorlati szolgálatra máshová és a távkapcsolatot nem akarták, ezért szakítottak. Nem érintette túl mélyen, a szakítás után egy héttel lefeküdt a srác egyik osztálytársával.

I GOT A SECRET
:: can you keep it?


001.
Biszexuális. Vio mind a férfiakhoz, mind a nőkhöz vonzódik, csak egy hangyányit jobban a férfiakhoz. Férfi által vesztette el a szüzességét, de aztán többször is lefeküdt már lánnyal.

002.
Az elmúlt egy évben, Vio csak úgy volt. Nem volt hajlandó sem dolgozni, sem tanulni, és az orvosa sem javasolta a depressziója miatt. A nagynénje imádja őt és mivel ők gazdagok, nem kell aggódnia amiatt, hogy majd nem tud mit enni.

003.
A katonai iskolát azért hagyta ott, mert beleszeretett az egyik magas rangú tisztbe és a viszonyunk majdnem kiderült már, jobbnak látta lelépni. A tiszt ott maradt és sokat írogatott Vionak, hogy mi van vele és hová lett, mert bár még mindig ugyanabban a városban élnek, nem találkoztak, de Vio sosem írt rá vissza, fél, hogy kiderül és már sosem lehet rendes katona.

004.
Vio az elmúlt pár hónapban aktívan látogatta az egyik pszichiátriát. A felgyülemlett stressz és a sok rossz dolog teljesen depresszióssá tették. Kikészült idegileg.

005.
Vio ölt már embert. Igen, elég rosszul hangzik, de igazából önvédelem volt, csak hogy senki sem hinné el neki, ezért minden nyomot eltüntetett. Tizenhét éves volt, amikor megtámadták és ő, mint katona, gyorsan el tudta intézni a pasit. A hulla nem tudni, hogy hol van, Viot nem érintette meg.



Lia,
két és fél éve. 16. not yet.

//One Night Only, Lamia Leclair//
Meglepett az, hogy mennyire laza, bár azért egy picikét sejtettem, hogy semmit sem változott az elmúlt pár hétben. Én próbáltam komoly maradni, tartani magamat ahhoz, hogy dolgozom és hogy bármennyire is mondanám inkább azt neki, hogy szia, nem tehetem, mert ő a vendég és nálunk, akármennyire is hihetetlen, az első az ügyfél. Ő azonban megnehezítette a dolgomat és ezért hirtelen még jobban megharagudtam rá. Lehetne mondjuk az, hogy egyszerűen csak elmondja, hogy ma mit akar tenni, jól megdug, aztán meg elmegy és nem beszélünk semmit. Ilyen általában a bordélyház, ebből áll. Nem pedig olyanokból, mint amilyen ő. Idegesít, hogy azt hiszi, hogy ennyire érti a helyzetet. Igazából fogalma sincs arról, hogy hogyan érzek, ezért nem értheti meg, hogy miért a hivatalos formát választottam, a barátságos helyett. Nem akarom, hogy a barátom legyen, mert aztán következőre megint jön és beválaszt valami más csajt, én meg kikészülök ismét. Ezt akarom elkerülni. Soha többé nem akarom közel engedni a lelkemhez. Galádnak érzem magam, amiért ezt a múltkor megtettem, és leginkább magamra haragszom. Megálltam a háta mögött és nem mozdultam meg. Nem néztem senki másra, csak rá. Köszönt nekem és tetszett a hangja, szinte ezer éve már, hogy hallottam. Nem értem, hogy miért kíváncsi arra, hogy hogy vagyok. Itt nem az számít, hogy én mit érzek, hanem az, hogy ő mit érez, de ezt pontosan jól tudja. Nem fogok felelni rá, hagyom, hogy tovább beszéljen. Kit érdekel, hogy hogyan érzem magam? Amikor ezt a kérdést az ember felteszi, igazából nem gondolja komolyan, csak udvariasságból teszi. Ezért nem fogom én feltenni neki. Bár, azért kicsit érdekel, hogy miért pont ma jött el, vagy hogy miért engem kért és miért Jessicat a múltkor, de nem fogok rákérdezni. Én itt a munkás vagyok, ő pedig az ügyfél. Nekem az ő kedvében kell járnom. Bármennyire is nagyszájú vagyok, ma vissza kell fognom magam. Megengedem neki, hogy sokat beszéljen, hogy mindent megjegyezzen nekem, hogy elmondja a véleményét rólam és a munkámról, hagyom, hogy azt tegye, amit csak akar, hiszen ezért fizet. Azonban mégis meggondolom magam és arra az elhatározásra jutok, hogy talán valamit mondanom kéne, főleg erre a műtős megjegyzésére. A mesterkélt szóhasználat a hivatalos szóhasználat, amire lehet, hogy ő már nem is emlékszik, de tudom, hogy anno, mi is ezzel kezdtünk. Nem akarok neki visszaszólni, mert tudom, hogy úgyis valami ostobaságot mondanék és nem akarok totál butának tűnni. Azok, akik a szexiparban dolgoznak, néha lenézett emberek, azt hiszik, hogy nem okosak, hogy ezért lettek azok, amik, de én tudom, hogy van, amihez értek. Abban is biztos vagyok, hogy Graham tudja, hogy nem vagyok totál hülye. Biztos, ami biztos, befogom a szám és ezt a mondatot és kérdést is elengedem, szerintem lesz még pár csípős megjegyzése. És akkor....megfordult teljesen, én pedig majdnem szívrohamot kaptam. Emlékeimben élénken megvan, hogy milyen vele szeretkezni, hogy milyen az érintése, hogy milyen a csókja. Legalábbis a három hete történt utolsó van meg. Azóta mintha még jóképűbb lett volna. Mélyen a szemébe fúrtam a tekintetem és azt hittem, hogy el fogok veszni. Nem akartam, hogy véget érjen ez a pillanat. Hirtelen beugrott minden, mintha csak tegnap lett volna. A legutolsó alkalom, hogy itt volt, régen volt már, ám nagyon maradandó. Azóta semmit sem változott, csak a többi fura pasihoz képest, na jó, igazából minden pasihoz képest, egy isten. Szó szerint. Aztán még hozzám is ért és azt hittem, hogy ott fogok elélvezni. Még soha nem történt velem ilyesmi. Tudtam, hogy nem szabadna ma dolgoznom, éreztem, hogy valami extra fog ma történni, pedig még csak babonás sem vagyok. Graham látogatása teljesen felborította az életemet és ez nem Jessica miatt van. Ez azért van, mert ő olyan pasi, akivel az ember nem csak szexelni, hanem úgy együtt lenne, mint a normális emberek. Megfogott a pillantásával, az érintésével, teljesen megbabonázott és amikor csak látom, úgy érzem, hogy végem. Vicces, hogy most ezt gondolom, amikor nem is olyan régen, még passzív voltam vele kapcsolatban. Csakhogy annyira felbolygatta a világomat, hogy a változás mindenemre hatással van. Úgy érzem, most éppen, hogy többé nem leszek képes arra, hogy más pasival is élvezzem a szexet és hogy más pasi által felizguljak. Szerintem még soha életemben nem kívántam ennyire a szexet, mint most, pedig párszor már kiéheztettek életem során. A bőre puha volt, pedig férfi, és mindenemet simogatta. A köntösöm ugyan ott volt, elválasztónak, de tudtam, hogy hamarosan lekerül rólam és a csupasz bőrömet fogja érinteni. Aztán feltette azt a kérdést. Először azt gondoltam, hogy erre sem felelek, aztán rávettem magam, hogy végre, valahára válaszoljak. Bátor mondat volt, tudom jól, főleg egy ilyen vad pasinál, de úgy éreztem, hogy ma éjjel tényleg nincsenek határok.
- Bármihez.
Halkan, szinte suttogva, csak ennyit mondtam és tudtam, hogy nem fogunk már többet beszélni. Itt már feleslegesek a szavak. Azt hittem, hogy meg fog csókolni, aztán minden más lett, de csak jobb. A nyakam, mint szinte mindenkinek, érzékeny területem és ha az puszilgatják, nagyon fel tudnak izgatni. Graham ezt nyilvánvalóan tudja is, ezért csinálja, ismer már engem annyira, hogy tudja, hogy ez tökéletes kezdet. Csakhogy nekem nem ez kell. Én nem ezt akarom most. Én többet akarok, én mindent akarok. Nem érem be ennyivel. Az egyik lábammal hátralépek és a súlyomat arra helyezem, így tökéletesen el tudom húzni a nyakamat, ám mielőtt azt hinné, hogy itt végeztünk, rávetem magam az ajkaira és vadul csókolni kezdem, miközben a karjaimat a nyaka köré fonom és a testemet az övéhez szorítom.
Vissza az elejére Go down
 
Violet Lilia Hawkins ~készül!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Főszereplők :: Készülő előtörténetek-
Ugrás: